Sandėliuose ir prekybos salėse visada turime virš 4000 vnt. prekių- stambiųjų buities prietaisų, prekių asortimentas nuolat atnaujinamas – skambinkite ir klauskite – bandysime surasti tai, ko Jūs ieškote!!!

NaujienosStraipsnis apie mūsų įmonę "Alytaus Naujienų" dienraštyje

Straipsnis apie mūsų įmonę "Alytaus Naujienų" dienraštyje

2009.04.20Straipsnis apie mūsų įmonę "Alytaus Naujienų" dienraštyje

Sunkmetis „Vektronai” - ne kliūtis plėsti veiklą

Prieš porą savaičių Alytuje, Naujosios gatvės 48A name, šalia „Iris“ pastato, duris atvėrė dar vienas buitinės technikos salonas „German Standard“. Pirkėjai laukiami skoningai įrengtoje, neonine šviesa spindinčioje salėje, viliojami gausiu asortimentu, kuriame - pasaulyje žinomų firmų produkcija. Akį iškart traukia spalvoti „SMEG” gaminiai - šaldytuvai, indaplovės ir skalbyklės.

 

Įkurtuvių proga uždavėme keletą klausimų UAB „Vektrona“ direktoriui Giedriui Stankevičiui.

 

- Ar nebijote tokiu rizikingu laiku, kai Lietuvą ir visą pasaulį purto ekonomikos krizė, plėsti įmonės veiklos?

- Laikas nėra pats palankiausias naujoms parduotuvėms steigti. Dauguma šiandien galvoja, kaip išsilaikyti „virš vandens“, ir stebisi mūsų planais ne tik išgyventi, bet ir plėstis. Tačiau aš tikiu, kad mūsų parduotuvės siūloma kokybiška ir nebrangi Vokietijos rinkai skirta buitinė technika ras savo pirkėją, nes gyvenimas juk nesustojo, sunkmetis kada nors baigsis.

- Sunkmečio pabūgę konkurentai uždarė kelias parduotuves Alytuje. Gal Jums tai proga užimti atsilaisvinusią vietą?

- Kurie šiemet uždarė savo parduotuves Alytuje, nebuvo mūsų konkurentai. Mūsų klientai - tie, kurie ieško kažko įdomesnio, ne tokio įprasto produkto, kokiais prekiaujama daugumoje buitinės technikos parduotuvių. Antra, naujoje parduotuvėje mūsų puošniausios prekės atrodo dar gražiau, nes patalpa, palyginti su pagrindine parduotuve Alytuje, Pramonės g. 14, erdvi, neperkrauta.

- Ar salonas ne per gražus Alytaus pirkėjui? Gal labiau tiktų vilniečiams?

- Atsakau klausimu į klausimą: o kuo alytiškiai blogesni už vilniečius? Argi mes nenusipelnėme gyventi taip pat gražiai, kaip ir jie? Juolab kad pas mus perka ne tik alytiškiai. Atvyksta klientų iš Kauno, Druskininkų, Lazdijų, Varėnos ir iš... Vilniaus. Šimtas kitas kilometrų nedaug reiškia, ypač perkant visą įrangą butui ar namui. Labiausiai apsimoka tiems, kurie renkasi prekes su pakuotės ar išorės pažeidimais. Jie ne tik pigiau moka, bet dar gauna nuolaidą už kiekį.

- Šaunu, kad pavyksta prisivilioti klientų iš kitų miestų, - tai naudinga Alytui!

- Taip, juk iš didmiesčių atvykę pirkėjai perka ne tik buitinę techniką. Jie dažnai užsisako ir baldus, daugiausia virtuvės, pas alytiškius baldų gamintojus. Būtų dar naudingiau, jei miesto svečiai Alytuje rastų daugiau prekių ar pramogų, kokių nėra jų mieste. Pavydu žiūrėti į Druskininkus, pritraukiančius ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių, pavyzdžiui, Lenkijos, lankytojus. Juk jie čia ne tik gydosi ar pramogauja SPA centruose ir vandens parkuose, bet ir maitinasi, nakvoja miesto viešbučiuose.

- Kaip manote, ar ši nauja parduotuvė bus pelninga?

- Laikas parodys. Pelnas nėra mūsų pagrindinis tikslas. Daug pajamų gauname iš didmeninės prekybos, tiekiamų virtuvės baldų iš Vokietijos, eksporto, internetinės prekybos. Taigi, viena veikla galime remti kitą, kuri pelninga galbūt taps vėliau. Vadovaujamės principu: darbas turi teikti malonumą. Jeigu prekyba išskirtiniais prietaisais mums ir mūsų pirkėjams teikia džiaugsmą, tai ją ir plėtojame. Beje, jau vienuoliktus metus. O veiklą pradėjome 1998-aisiais, ką tik po Rusijos krizės, - tikros krizės, kai Lietuvos žmonės neturėjo pinigų. Tai, ką išgyvename dabar, mano manymu, dar nė kiek nepanašu į tą 8-10 metų laikotarpį po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo.

- Paskutinis klausimas. Ką išskirtinio pirkėjai gali rasti Jūsų naujoje parduotuvėje?

- Pirmiausia - „SMEG” buitinės technikos prietaisus, kurie gali tapti tikru pirkėjų būsto interjero akcentu. „Jura“ kavos aparatais prekiaujame vieninteliai Alytuje. Pirkėjus sužavės naujausios kartos „De Dietrich“ ir „Brandt“ gaminiai, Vokietijos flagmanų „Siemens“, „Miele“, „Liebherr“ prietaisai. Norintiesiems įsirengti ar atnaujinti savo būstą ir sutaupyti lėšų pasiūlysime paprastesnių, bet ne prastesnių „Constructa“, „Balay“, „Candy“ pagalbininkų buityje. Galiu drąsiai teigti, kad gartraukių pasiūla pas mus pati didžiausia, bent Pietų Lietuvoje. Be to, išskirtinė gali būti ne tik prekė. Daug dėmesio skiriame garantinei ir pogarantinei savo parduotos technikos priežiūrai. Jei ji sugenda, stengiamės reaguoti žaibiškai. Mūsų klientai mums - išskirtiniai. Galbūt dėl to sėkmė mus ir lydi.

- Dėkoju už interviu, sėkmės prekiauti.

 

Kalbėjosi

Saulė Pinkevičienė

 

« grįžti

Draudžiama naudoti ir platinti šio puslapio turinį be UAB Vektrona sutikimo.
 Titulinis
 

Naujienų prenumerata

 

Klausimas

Ar perkate internetu buitinę techniką ?

Atsiliepimas

Įrašykite savo atsiliepimą.
El. pašto adresas
Įrašykite saugos kodą
Saugos kodas
Stipriausi lietuvoje
mokilizingas.lt
Pavasario proga – akcija, kiekvienam nusišypsojusiam!
Saugu pirkti
Gyvas medis EPA
Omni ID
My status